قیمت انواع جک ریموت درب پارکینگ

قیمت انواع جک ریموت درب پارکینگ

 

در دنیای شلوغ امروز درب اتوماتیک دیگر وجه ی لوکس بودن را ندارد. و از آنجایی که زندگی پر از مشغله است و نمی شود همزمان بر همه جا نظارت داشت نیاز به ابزارهایی برای تامین امنیت هستیم.

درب اتوماتیک

جک درب برقی کمک می کند که در کنار آسایش و امنیت ، درب اتوماتیک زیبایی را هم در ورودی ساختمان داشته باشید. پس می توان نتیجه گرفت که جک درب برقی از الزامات زندگی امروزه می باشد.

ممکن است شما در چالوس، نوشهر، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رويان، نور، سرخرود، محمود آباد، هچيرود به دنبال جک درب برقی باشید در این صورت با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه مناسب ترین گزینه را با توجه به کارشناس حرفه ایی ریرا صنعت RiraSanat این رشته انتخاب کنید تا دچار چالش های بعدی نشوید.

عوامل موثر بر قیمت جک درب پارکینگی

زمان خرید هر کالایی، بودجه ایی برای آن در نظر گرفته می شود. وقتی با بودجه از پیش تعیین شده وارد بازار می شویم، تنوع قیمت و مدل های متفاوتی از جک درب برقی را می بیینیم که ممکن است موجب سردرگمی ما شود اما با آگاهی نسبت به عوامل موثر بر قیمت جک درب پارکینگی، تصمیم گیری برایمان راحت تر می شود.

جک درب برقی

قیمت جک درب اتوماتیک متاثر از عوامل متعددی است که ما به مهمترین آنها می پردازیم:

  • مدل جک درب برقی: جک درب برقی به دو دسته ی 24 ولت و 220 ولت تبدیل می شوند. جک 24 ولت برای درب های سبک با میزان تردد بالا مناسب است، از طرفی امکان اتصال باطری به آن وجود دارد تا بتوان در مواقعی که برق قطع می شود با کمک باطری بتوان چن مرتبه درب را باز و بسته کرد. در مقابل جک درب اتوماتیک 220 ولت است که برای درب های سنگین مناسب است و در مواقع قطع برق با استفاده از خلاص کن، جک را خلاص کرد و به صورت دستی درب را باز و بسته کرد.
  • میزان تردد: میزان باز و بسته شدن درب در طول شبانه روز است. هرچه میزان تردد بالاتر باشد نیاز به جک درب برقی قوی تری میباشد. بنابراین نمی توان منکر تاثیر این عامل بر قیمت شد.
  • نوع جک: مکانیزم کارکرد جک درب اتوماتیک، نوع جک را مشخص می کند. جک پارکینگ الکترومکانیک داریم و هیدرولیک. جک درب اتوماتیک الکترومکانیک برای درب های با تردد پایین و عرض کم مناسب است. جک های هیدرولیک برای مصارف صنعتی و تجاری، درب های سنگین با تردد بالا کاربرد دارند.

قیمت جک درب پارکینگی

  • برند: انواع مختلفی از برندهای داخلی و خارجی در بازار وجود دارد که با توجه به رزومه خوب، پشتیبانی و خدمات پس از فروشی که دارند، قیمت جک درب پارکینگی را تعیین می کنند، مورد های شناخته نشده و no name  نیز در بازار است که شاید قیمت پایینی داشته باشند اما چالش های بعدی زیادی با آنها خواهید داشت.
  • وزن درب و عرض درب: جک درب برقی با قدرت جابجایی هر لنگه با عرض دو متر و وزن 350 تا 400 کیلوگرم در گروه جک درب برقی اقتصادی و میان رده قرار می گیرند. بنابراین سعی کنید که جک درب برقی مناسب شرایط خود را انتخاب کنید تا مجور به پرداخت هزینه اضافی بابت قیمت جک درب پارکینگ نشوید.