قيمت دوربين مداربسته/قیمت دستگاه دوربین مداربسته

شاید از خودمان بپرسیم چه نیازی به دوربین مداربسته است؟ دوربین مداربسته بخشی از یک سیستم نظارتی امنیتی است که این امکان را به ما می دهد هر زمان که بخواهیم بتوانیم بر فضای مدنظرمان که حفظ امنیت آن بسیار مهم و حیاتی است، نظارت داشته باشیم.

قیمت خرید دوربین مداربسته

برای دریافت قیمت دوربین مداربسته در چالوس، نوشهر، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رويان، نور، سرخرود، محمود آباد، هچيرود می توانید از موسسه ریرا صنعت  rirasanat استعلام قیمت کنید.

دوربین های مداربسته با تکنولوژی های متنوع در بازار وجود دارند، شناخت شما نسبت به اینکه چه نیازی به دوربین مداربسته دارید و چه کارایی از آن توقع دارید کمک می کند تا انتخاب درست تری داشته باشید. مثلا قیمت دوربین مداربسته در رنج های متفاوتی است که متاثر از عوامل گوناگون می باشد، لزوما گران ترین دوربین مداربسته موجود در بازار نمی تواند بهترین دوربین مداربسته باشد، بهترین متناسب با نیاز شما تعریف می شود. دوربین مداربسته داهوا dahua دوربین مداربسته با کیفیت موجود در بازار است اما پیش از خرید آن هم لازم است ابتدا هدفمان را از نصب دوربین مشخص کنیم.

در ابتدا برای شناخت نیازمان از خرید دوربین مداربسته بهتر است به چند سوال پاسخ دهیم:

کیفیت تصویر چقدر برایتان اهمیت دارد؟ کیفیت تصویر در دوربین های مداربسته با رزولوشن مشخص می شود، یک عدد که در کنارش عبارت MP نوشته شده است، دوربین های با مگاپیکسل بالا قیمت بالاتری دارند و در عوض جزئیات بیشتری از سوژه را به ما نشان می دهند.

دوربین مداربسته

میزان بودجه شما برای خرید دوربین مدار بسته چقدر است؟ امروزه کمتر صحبت از دوربین های آنالوگ می شود، بجایش دوربین های HD آمده اند که کیفیت تصویری بهتری نسبت به دوربین های آنالوگ دارند. دوربین های IP (شبکه) که در بستر اینترنت انتقال دیتا را انجام می دهند و از طریق پروتکل شبکه کار می کنند. هرچقدر که میزان تکنولوژی بکار رفته در این دوربین دوربین مداربسته پیشرفته تر باشد، قیمت دوربین مداربسته بالاتر است.

می خواهید دوربین در چه مکانی نصب شود ؟ می خواهید دوربین در فضای داخلی نصب شود یا در فضای خارجی . سه مدل از دوربین های مداربسته در بازار وجود دارد ؛ دام، بولت، PTZ . دوربین های دام برای فضای داخلی با بدنه ی پلاستیکی که دارند مناسب هستند،ضمنا این دوربین ها روی سقف نصب می شوند. دوربین های بولت با بدنه ی فلزی و مقاوم تر برای فضای خارجی مناسب هستند و روی دیوار نصب می شوند، در کنار اینا دوربین های PTZ  هم وجود دارند که قابلیت چرخش به چپ و راست و عمودی نیز دارند. که قیمت این دوربین ها گران تر از دو مورد قبل است.

قیمت دوربین مداربسته

دید در شب برایتان مهم است؟ اگر خواهان دریافت تصویر از دوربین هستید آنهم در شرایطی که هیچ نوری در محیط وجود نداشته باشد، باید از دوربین های دید در شب استفاده کنید، دوربین های دید در شب با اشعه مادون قرمز که برای انسان نامرئی است، به شما تصویر محیط را نمایش میدهد، قیمت دوربین مداربسته دید در شب که تصویر رنگی به شما میدهد از قیمت دوربین مداربسته دید در شب که تصویر سیاه و سفید به شما می دهد گران تر است.

برند دوربین برایتان مهم است ؟ پیشنهاد ما به شما این است که دور دوربین های NO NAME موجود در بازار را خط بکشید. برندهای معتبری که سالهاست در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی کار کرده و کیفیت آنها در سطح جهانی تضمین شده است، شاید قیمت بالاتری داشته باشند اما خیالتان از بابت کارکرد و طول عمر آنها در دزار مدت راحت است. دوربین مدار بسته داهوا و دوربین مدار بسته HDVision از جمله دوربین های پرفروش بازار هستند که محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند.