خرید دوربین مداربسته HD Vision اچ دی ویژن

خرید، فروش و نصب دوربین مداربسته HD Vision اچ دی ویژن

دوربین مداربسته اچ دی ویژن یک گزینه برای انتخاب؟ 

دوربین مداربسته اچ دی ویژن در مدت زمان کوتاهی موفق به کسب جایگاه مناسبی در بازار دوربین مداربسته ایران کرده است ، شرکت کادوس تنها وارد کننده محصولات اچ دی ویژن HDVISION در ایران می باشد که این محصولات رو از تایوان وارد میکنند. اچ دی ویژن درای محصولات متنوعی در زمینه امنیت میباشد ، دستگاه ضبط کننده ، دوربین مداربسته از اصلی ترین آنها هستند.

اچ دی ویژن HDVISION با قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تنوع بالایی که دارد خرید را برای تمام مشتریان خود راحت کرده است، سبد کالایی دوربین مداربسته اچ دی ویژن کامل ترین سبد کالایی دوربین مداربسته کشور می باشد.

خرید فروش انواع دوربین مداربسته HDVISION

خصوصیات دوربین مداربسته اچ دی ویژن

  1. قیمت های شرکتی و مناسب دوربین های اچ دی ویژن
  2. گارانتی 18 ماهه تعویض بی قید و شرط
  3. مناسب شرایط آب و هوای مرطوب و بارانی مانند شمال
  4. دوربین های اچ دی ویژن با انواع کیس های بزرگ و کوچک در اختیار نمایندگان قرار می گیرد.
  5. تصویر دید در شب و دید در روز کاملا با کیفیت
  6. قابلیت های متنوع دوربین مداربسته اچ دی ویژن

یکی از دقدقه های امروزه به خصوص در ویلا ها که صاحب ملک مدت زمانی را در مکان حضور ندارد بررسی وقایع رخ داده است ، از انجا که استخدام یک نگهبان هزینه بسیاری دارد و مراحل اعتماد سازی خود زمان بر می باشد دوربین مداربسته در این شرایط می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد زیرا می توان از راه دور و هر نقطه از دنیا 24 ساعته دوربین های مداربسته را مورد بررسی قرار داد. دوربین مداربسته HDVISION با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا با کیفیت Full HD و 4K می تواند یکی از گزینه های انتخابی مشتریان عزیز باشد.

 

اچ دی ویژن HDVISION را بهتر بشناسیم

با کیفیت بالای تصاویر دوربین های مداربسته اچ دی ویژن HDVISION ، از این سامانه جهت نظارت بر عملکرد افراد و یا روند کار یک کارخانه و … می توان استفاده کرد.
با توجه به این که سیستم حفاظتی دیداری از دوربینCCTV و ضبط کننده DVR تشکیل شده است. محصولات HD VISION با تنوع قیمتی گوناگون و با مشخصات فنی مختلف یک سیستم مدار بسته مناسب به لحاظ قیمتی جهت برآورده کردن نیازهای امنیتی و نظارتی مشتری می باشد.

 

قیمت فروش دوربین های مداربسته HDVISION 

قیمت دوربین های اچ دی ویژن کاملا شرکتی بوده و طبق لیست شرکت وارد کننده به فروش می رسد به همین دلیل شرکت کادوس تنها وارد کننده دوربین های مداربسته اچ دی ویژن باکس قیمت دوربین ها را در اختیار نمایندگان قرار میدهد که مشتریان عزیز قیمت به روز را مشاهده نمایند.

 

قيمت دوربين هاي اچ دي ويژن
قيمت پکيج 4 کانال اچ دي ويژن
قيمت HDVISION